آقازاده های دوست داشتنی + عکس

حجت الاسلام والمسلمین «سید حسن عبدالکریم نصرالله»، به سال ۱۳۳۹ شمسی در جنوب لبنان متولد شد. وی از سال ۱۳۷۱ شمسی، دبیر کلی «حزب الله لبنان» را بر عهده دارد ودر این مدت، سه جنگِ تمام عیار و پیروزمند، علیه اشغاگران صهیونیست را رهبری کرده است. او در میان مسلمانان و خصوصا شیعیان جهان، از […]

حجت الاسلام والمسلمین «سید حسن عبدالکریم نصرالله»، به سال ۱۳۳۹ شمسی در جنوب لبنان متولد شد. وی از سال ۱۳۷۱ شمسی، دبیر کلی «حزب الله لبنان» را بر عهده دارد ودر این مدت، سه جنگِ تمام عیار و پیروزمند، علیه اشغاگران صهیونیست را رهبری کرده است. او در میان مسلمانان و خصوصا شیعیان جهان، از محبوب ترین چهره های مذهبی و سیاسی است.

«سید حسن نصرالله» دارای پنج فرزند است گه به ترتیب، محمدهادی، محمدجواد، زینب، محمدعلی و محمد مهدی نام دارند. فرزندِ ارشد ایشان، یعنی «محمدهادی حسن نصرالله»، به سال ۱۳۷۶ شمسی، در نبردِ رویا رو با اشغالگران صهیونیست، خلعت شهادت پوشید.

تصویری که پیش رو دارید، احتمالا در سال ۱۳۶۴ شمسی به ثبت رسیده است. در این نما، «محمد جواد» و «محمد هادی»(سمت چپ) در کنار هم دیده می شوند. «محمد جواد» امروز، یکی از رزمنده‌گان مقاومت اسلامی و اشعار حماسی اش در میان شیعیان لبنان شناخته شده است.

از راست: «محمد‌جواد حسن نصرالله» و شهید«محمد‌هادی حسن نصرالله»

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :دریا

محمد هادی که شهید شده ولی خدا برادرش رو حفظ کنه

KHAMENEI KHAMENEI