تصمیم سیا برای حضور فعال در فیسبوک و توییتر

تصمیم سیا برای فعال کردن حساب کاربری خود در فیس بوک و توییتر در شرایطی است که یک فرد یا سازمان سعی کرده بود به صورت جعلی و با سوء استفاده از نام سیا حساب کاربری آن را در شبکه های اجتماعی مذکور فعال کند. یاهو نیوز خبر داد؛بر اساس این گزارش “دین بوید” مسئول […]

تصمیم سیا برای فعال کردن حساب کاربری خود در فیس بوک و توییتر در شرایطی است که یک فرد یا سازمان سعی کرده بود به صورت جعلی و با سوء استفاده از نام سیا حساب کاربری آن را در شبکه های اجتماعی مذکور فعال کند.

یاهو نیوز خبر داد؛بر اساس این گزارش “دین بوید” مسئول روابط عمومی سازمان سیا در این باره تاکید کرد: اوایل امسال شکایتی از توییتر به دست ما رسید که برخی افراد سعی کرده اند با سوء استفاده از حساب کاربری سازمان سیا اطلاعات نادرستی را در فضای مجازی منتشر کنند.

وی تصریح کرد: سازمان سیا قصد دارد حضور فعالانه ای در شبکه های فیس بوک و توییتر داشته باشد و دیدگاه های خود را با عموم مردم به اشتراک بگذارد. ما از این طریق قادر خواهیم بود تا تعامل مستقیم و نزدیکتری با افکار عمومی داشته باشیم. این مساله اهمیت زیادی دارد که دیدگاه ها و نقطه نظرات و حتی اطلاعات طبقه بندی نشده خود را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذاریم.

سازمان سیا در نخستین پست خود در توییتر به حالت طنز نوشت: ما نمی توانیم این مساله را رد یا تایید کنیم که این نخستین متن ما در توییتر است.جان برینان مدیر سازمان سیا نیز در این باره گفت: با گسترش این زیرساخت، سیا قادر خواهد بود تا تعامل مستقیم تری با افکار عمومی داشته باشد و اطلاعات بیشتری را در فضای مجازی منتشر کند.

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI