مبادلات تجاری ایران و آمریکا نصف شد

وزارت بازرگانی آمریکا در جدیدترین گزارش خود کل مبادلات تجاری ایران و آمریکا در ۴ ماه نخست ۲۰۱۴ را ۵۵ میلیون دلار اعلام کرد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از تسنیم ، مبادلات تجاری دو کشور در این مدت با افت قابل توجه ۵۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۳ مواجه شده است. مبادلات […]

وزارت بازرگانی آمریکا در جدیدترین گزارش خود کل مبادلات تجاری ایران و آمریکا در ۴ ماه نخست ۲۰۱۴ را ۵۵ میلیون دلار اعلام کرد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از تسنیم ، مبادلات تجاری دو کشور در این مدت با افت قابل توجه ۵۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۳ مواجه شده است. مبادلات دو کشور در ۴ ماه نخست سال گذشته میلادی ۱۲۰.۱ میلیون دلار اعلام شده بود.

بر اساس این گزارش، صادرات آمریکا به ایران در ماه های ژانویه تا آوریل ۲۰۱۴ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد کاهش داشته و به ۵۵ میلیون دلار رسیده است. صادرات آمریکا به ایران در ۴ ماه نخست ۲۰۱۳ بالغ بر ۱۱۸.۵ میلیون دلار اعلام شده بود.

واردات آمریکا از ایران در ماه های ژانویه تا آوریل ۲۰۱۴ نیز صفر بوده است. این در حالی است که واردات آمریکا از ایران در ۴ ماه نخست ۲۰۱۳ بالغ بر ۱.۶ میلیون دلار اعلام شده بود.

وزارت بازرگانی آمریکا صادرات ماهانه این کشور به ایران در ژانویه، فوریه، مارس و آوریل سال جاری میلادی را به ترتیب ۱۳.۱ میلیون دلار، ۱۱.۱ میلیون دلار ۱۸.۸ میلیون دلار و ۱۲ میلیون دلار اعلام کرده است.

برچسب ها :
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI