گزارشی از محل سانحه ریلی تهران – مشهد + تصاویر

گزارشی از محل سانحه ریلی تهران – مشهد + تصاویر

استاندار سمنان که به همراه شماری از مسئولان استان سمنان بلافاصله پس از وقوع حادثه ریلی قطار مسافری تهران ـ مشهد، به شهرستان دامغان سفر کرد، در بدو ورود به ایستگاه امروان این شهرستان، توضیحات لازم را از فرماندار دامغان دریافت کرد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس ، سپس مسئولان اورژانس، دانشگاه علوم […]

استاندار سمنان که به همراه شماری از مسئولان استان سمنان بلافاصله پس از وقوع حادثه ریلی قطار مسافری تهران ـ مشهد، به شهرستان دامغان سفر کرد، در بدو ورود به ایستگاه امروان این شهرستان، توضیحات لازم را از فرماندار دامغان دریافت کرد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس ، سپس مسئولان اورژانس، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان، هلال احمر و نیروی انتظامی، به پرسش‌های استاندار سمنان پاسخ دادند.

گفت‌وگوها ادامه داشت و استاندار سمنان از نزدیک نظاره‌گر عملیات امداد و نجات نجاتگران هلال احمر و اورژانس بود که ساعت به حدود سه بامداد نزدیک می‌شد؛ در همین حال، امدادگران موفق شدند یک بانوی جوان را از لا به لای آهن‌پاره‌ها بیرون بکشند.

بانوی زائر امام رضا (ع) که از هوشیاری نسبی برخوردار بود، بلافاصله توسط امکانات لازم از واگن سانحه‌دیده بیرون کشیده شد و توسط آمبولانس به مرکز درمانی انتقال یافت.

استاندار سمنان که نظاره‌گر نحوه فعالیت و تکاپوی نجاتگران برای رهاسازی این بانوی جوان بود، در پایان از تلاش همه نیروهای هلال احمر و اورژانس در این زمینه تقدیر کرد.

۱۶ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI