سامرا از دست گروه تروریستی داعش خارج شد

گروه تروریستی داعش صبح امروز پنج‌شنبه با حمله به شهر سامرا ۵ کوی این شهر را به تصرف خود درآورده و با نیروهای امنیتی عراق به شدت درگیر شدند. خبرگزاری آلمان طی خبری اعلام کرد که نیروهای امنیتی و نظامی عراقی شهر «سامرا» در ۲۱۰ کیلومتری شمال بغداد را طی عملیاتی که در آن بالگردهای […]

گروه تروریستی داعش صبح امروز پنج‌شنبه با حمله به شهر سامرا ۵ کوی این شهر را به تصرف خود درآورده و با نیروهای امنیتی عراق به شدت درگیر شدند.

خبرگزاری آلمان طی خبری اعلام کرد که نیروهای امنیتی و نظامی عراقی شهر «سامرا» در ۲۱۰ کیلومتری شمال بغداد را طی عملیاتی که در آن بالگردهای ارتش عراق نیز مشارکت داشتند، از عناصر تروریستی داعش پاکسازی کردند.

از ساعت ۴ بامداد امروز پنج‌شنبه شهر سامرا شاهد حمله مسلحانه گروه تروریستی موسوم به «داعش» بود که براساس گزارش‌های به دست آمده این عناصر قصد داشتند، به مرقدهای امام هادی (ع) و امام حسن عسکری (ع) حمله کنند که موفق به این امر نشده‌ و نیروهای امنیتی این حمله تروریستی را خنثی کردند.

خبر پاکسازی شهر سامرا از عناصر داعش هنوز از سوی منابع مستقل تایید نشده و شاهدان عینی از حضور عناصر داعش در بخش شرقی شهر خبر می‌دهند.

یک منبع آگاه امنیتی عراقی در فرماندهی عملیات سامرا تصریح کرد که در جریان عملیات نیروهای امنیتی این کشور جهت پاکسازی شهر سامرا از وجود گروه تروریستی داعش، ۴۰ داعشی را به هلاکت رساندند.

این منبع امنیتی در ادامه افزود: نیروهای امنیتی عراق همچنین یک پزشک و دستیار او را که در مرکز سامرا به مداوای مجروحان داعشی می‌پرداختند، بازداشت کردند.

۱۵ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :delshekaste313

خدایا خودت نابودشون کن.

نويسنده ديدگاه :ارتا

خدایا دیگه چقد تحمل مظلومی شیعیانت؟؟؟؟؟یا مهدی به دادمون برس

KHAMENEI KHAMENEI