آیت‌الله مهدوی‌کنی در پی حمله قلبی به کما رفت

آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری در پی عارضه حمله قلبی به کما رفت. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از تسنیم ، حوالی ساعت ۱۵ بعد از ظهر امروز(چهارشنبه)، آیت‌الله مهدوی‌کنی در شرایطی که از مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مرقد مطهر بازگشته و درحال استراحت بودند، دچار عارضه حمله قلبی […]

آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری در پی عارضه حمله قلبی به کما رفت.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از تسنیم ، حوالی ساعت ۱۵ بعد از ظهر امروز(چهارشنبه)، آیت‌الله مهدوی‌کنی در شرایطی که از مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مرقد مطهر بازگشته و درحال استراحت بودند، دچار عارضه حمله قلبی شده و پس از آن به حالت کما رفتند.

خبرنگار پایگاه خبری «پارس» کسب اطلاع کرد که عملیات احیای قلبی ایشان با موفقیت صورت گرفته و در حال حاضر ایشان وضعیت نسبتا پایداری دارند به گونه ای که ضربان قلب ایشان به حالت نسبتا عادی بازگشته است.

آیت الله مهدوی کنی در چند ماه گذشته با یک عارضه قلبی مواجه بودند که نیازمند مراقبت های ویژه هستند. یکی از نزدیکان رییس مجلس خبرگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «پارس» از مردم و علاقمندان ایشان تقاضای دعا برای بهبود وضعیت این عالم فرزانه و بازگشت سلامتی کاملشان را داشتند.

۱۴ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :زهرا

با سلام به تمام خوانندگان عزیز.
برای سلامتی آیت الله مهدوی کنی که از مبارزین زمان انقلاب و از پاکترین اشخاص روزگار است، همه مان دعا کنیم.
برای سلامتی امام زمان(عج) نیز صلوات

نويسنده ديدگاه :ali

ایشان بزرگترین مهره اصولگرایی هستند که این حادثه ناگوار ضربه بزرگی به جریان اصولگرایی میزند
ان شاالله شفا پیدا کنند

KHAMENEI KHAMENEI