اتوبوس تیم ملی ایران در برزیل+عکس

در فاصله یک هفته مانده به آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، تیم ملی فوتبال ایران بامداد امروز پس از ۲۰ ساعت پرواز وارد شهر سائوپائولو برزیل شد تا اردوی یک هفته‌ای خود را پیش از آغاز جام جهانی برگزار کنند. قرار است تیم ملی ۱۸ خرداد در دیداری دوستانه به مصاف ترینیداد و توباگو برود. […]

در فاصله یک هفته مانده به آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، تیم ملی فوتبال ایران بامداد امروز پس از ۲۰ ساعت پرواز وارد شهر سائوپائولو برزیل شد تا اردوی یک هفته‌ای خود را پیش از آغاز جام جهانی برگزار کنند.

قرار است تیم ملی ۱۸ خرداد در دیداری دوستانه به مصاف ترینیداد و توباگو برود.

* کاروان تیم ملی فوتبال ایران از فردوگاه امام با یک بوئینگ ۷۷۷ خطوط هوایی امارات که لوگوی جام جهانی برروی آن نقش بسته بود راهی دبی و سپس با پرواز دیگری عازم برزیل شدند.
تیموریان و دژاگه در هواپیما

* پس از ورود تیم ملی به فرودگاه سائوپائولو، اتوبوس ویژه تیم ایران که روی آن به زبان های فارسی و پرتغالی جمله “افتخار پارس” نوشته شده بود، آنها را به هتل منتقل کرد. شهردار سائوپائولو نیز به استقبال ملی پوشان ایران آمده بود.

* قبل از تیم ایران، تیم های کرواسی و استرالیا وارد برزیل شده بودند و ۲۸ تیم دیگر نیز طی امروز و روزهای آینده می رسند.

* تیم ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی، از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه روز ۲۶ خرداد به مصاف تیم نیجریه می رود.

* اسامی ۲۳ بازیکن نهایی تیم ملی نیجریه اعلام شد که در آن ، فقط نام ۵ هافبک به چشم می خورد که تعداد آنها از مهاجمان این تیم کمتر است اما در تیم بوسنی، تنها دو مهاجم حضور دارد.

* فیفا اعلام کرد؛ در پایان رقابتهای جام جهانی ، جوایزی را به بهترین بازیکن ، بهترین گلزن ، بهترین دروازه بان ، بازی جوانمردانه و همچنین بهترین بازیکن جوان خواهد داد . همچنین در پایان هر بازی ، بهترین بازیکن زمین معرفی می شود .

* مرحله پایانی فروش ۱۸۰ هزار بلیت باقی مانده جام جهانی ۲۰۱۴ ، از امروز بصورت آنلاین آغاز می شود .

* درآمد فیفا از حق پخش تلویزیونی بازیهای جام جهانی پیش از آغاز رقابت ها ۱ میلیارد و ۳۸۶ میلیون دلار بوده است که این مبلغ با شروع مسابقات ، افزایش می یابد .

* برای هر بازی جام جهانی، ۳۴ دوربین و سه هزار تصویربردار از ۴۸ کشور دنیا در اطراف زمین مستقر خواهد بود.

۱۴ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :Milad MB

سلام چرا هیچ کدوم از عکس هایی که گذاشتید لود نمیشه ؟

KHAMENEI KHAMENEI