تنها تصویر از امام خمینی که پس از ۳۰ سال انتشار یافت+عکس

علی قلم چی هنرمند عکاس کشورمان که عکس‌های فراوانی را از امام خمینی (ره) به ثبت رسانده، در گفتگو با خبرنگار تجسمی باشگاه خبرنگاران گفت: در طول سال‌های مختلف عکس‌های فراوانی را از حضرت امام خمینی (ره) گرفته‌ام، این عکس‌ها گاهی اوقات در سخنرانی‌ها و گاهی به صورت پرتره گرفته شده است. به گزارش ظهور۱۲ […]

علی قلم چی هنرمند عکاس کشورمان که عکس‌های فراوانی را از امام خمینی (ره) به ثبت رسانده، در گفتگو با خبرنگار تجسمی باشگاه خبرنگاران گفت: در طول سال‌های مختلف عکس‌های فراوانی را از حضرت امام خمینی (ره) گرفته‌ام، این عکس‌ها گاهی اوقات در سخنرانی‌ها و گاهی به صورت پرتره گرفته شده است.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از باشگاه خبرنگاران،وی تصریح کرد: یکی از بهترین دوران زندگی‌ام در سال ۶۲ عکسی متفاوت از حضرت امام خمینی (ره) بود.

وی اظهار داشت: امام خمینی (ره) صیغه عقد خیلی‌ها را قرائت کرده‌اند اما تا حالا از مراسم عقدی که حضرت امام خمینی (ره) خطبه عقد را خوانده عکسی منتشر نشده است.

وی گفت: در سال ۶۲ حضرت امام خمینی (ره) عقد ما را خواندند و من تنها کسی هستم که از مراسم عقد خودمان عکسی گرفتم و تا کنون این عکس را در اختیار هیچ رسانه‌ای قرار نداده‌ام.

۱۴ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :زيبا

کو کو عکس کجاست؟

نويسنده ديدگاه :mohamd

حالا همچین گفته عکسی که تابحال منتشر نشده انگار چه شاهکاری بوده !!!!

KHAMENEI KHAMENEI