مستند جدید برای احمدی نژاد با نام «در رویای بهار»

مستند زندگی احمدی‌نژاد با عنوان « در رویای بهار » تا دو هفته دیگر در یکی از دانشگاه‌های کشور رونمایی می‌شود و سازندگان آن قصد دارند از احمدی‌نژاد هم برای حضور در این مراسم دعوت کنند. مستند زندگی احمدی‌نژاد را شاخه حزب فرزندان ایران ساخته است. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از آرمان، جمشید ایرانی، […]

مستند زندگی احمدی‌نژاد با عنوان « در رویای بهار » تا دو هفته دیگر در یکی از دانشگاه‌های کشور رونمایی می‌شود و سازندگان آن قصد دارند از احمدی‌نژاد هم برای حضور در این مراسم دعوت کنند. مستند زندگی احمدی‌نژاد را شاخه حزب فرزندان ایران ساخته است.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از آرمان، جمشید ایرانی، دبیرکل این حزب درباره ساخت این مستند می‌گوید: «ما این فیلم را حدود شش ماه پیش و در شاخه جوانان حزب فرزندان ایران ساختیم و البته بضاعت ما هم برای ساخت این مستند بسیار کم بود. یعنی هم از منظر مالی منابع مناسبی نداشتیم و هم اینکه مثل سازندگان من روحانی هستم به آرشیوهای قوی از فیلم‌ها و اطلاعات خاص دسترسی نداشتیم. بنابراین ما فیلم را بر اساس داشته‌ها و استناداتی ساخته‌ایم که هر کسی به راحتی می‌تواند در فضای مجازی آن را پیدا کند. بر این اساس این کار بیشتر یک کار تطبیقی است.

یعنی افشاگری نیست، بلکه گزارش‌گری و نقد است. فیلم من روحانی هستم بیشتر سعی داشت تا با تکیه بر یک سری اطلاعات خاص دست به افشاگری علیه رئیس‌جمهور بزند». دبیرکل حزب فرزندان ایران همچنین توضیح می‌دهد که پیش خبر تولید این فیلم مستند را دو هفته پیش در اختیار یکی از خبرگزاری مخالف دولت قرار داده است اما این خبرگزاری از انتشار آن سر باز زده است. به گفته او این خبرگزاری اعلام کرده است که سیاستش «تحت هیچ شرایطی پرداختن به موضوع آقای احمدی‌نژاد نیست».

ایرانی در این‌باره می‌گوید: «برای یک آدم سیاسی این سوال پیش می‌آید که چرا عده‌ای تلاش دارند تا کارکردها و قول‌ها و وعده‌های و شعارهای آقای احمدی نژاد و همچنین نتیجه کارهای او از یاد برود؟ چرا تلاش دارند تا مردم او را فراموش کنند؟ دلیل این مساله هم مشخص است، چون اگر به احمدی نژاد بپردازند از آنجا به ۳ هزار بورسیه غیرقانونی و استخدام‌های خارج از ضوابط و رانت‌های اقتصادی و … می‌رسند.

مشخص است که دوست ندارند به احمدی‌نژاد بپردازند. ما نباید اجازه دهیم که احمدی‌نژاد و دوران او فراموش شود و به گونه‌ای وانمود شود که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است». وی در پاسخ به سوالی درباره مجوزهای این مستند و هیات سازندگان آن توضیح می‌دهد: «ما برای مستند احمدی‌نژاد به صورت شناسنامه‌دار آمده‌ایم، یعنی این فیلم را شاخه جوانان حزب فرزندان ایران ساخته است که مجوز فعالیت وزارت کشور را از گذشته دارد و اعضای آن مشخص هستند.

برای نمایش هم صرفا فضای دانشگاهی را در نظر گرفته‌ایم و از آنجا که مجوز انتشار این فیلم را در خارج از دانشگاه نداریم، نه آن را روی اینترنت قرار خواهیم داد و نه در جایی خارج از دانشگاه به نمایش می‌گذاریم». جمشید ایرانی همچنین درباره جزییات اکران این فیلم مستند هم می‌گوید: «برای نمایش آن هم دوست داریم که کارشناسان حضور داشته باشند و البته به دنبال این هستیم که از خود آقای احمدی‌نژاد و نزدیکان ایشان هم برای حضور در مراسم رونمایی از این فیلم دعوت کنیم. حتی اگر خود آقای احمدی‌نژاد هم اظهارنظر یا توضیحی درباره محتوای این مستند داشته باشند از آن استقبال می‌کنیم».

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :فرهاد

البته که احمدی نژاد هم دارای عیوبی بوده است اما واقعا باید تاسف خورد به حال دولتی که انقدر کم ظرفیت است که نتوانست یک مستند را تحمل کند.حسن روحانی همون جایگاه قبلی هم براش زیاد بود ولی پدرسوختگی اکبرشاه و خاتمی باعث شد که رای بیاره والا که شخصا مال این حرفها نبود و لباس ریاست جمهوری خیلی خیلی براش گشاده.خودشم الان فهمیده!!!

KHAMENEI KHAMENEI