تبلیغات فرقه شیعیان افراطی در فرودگاه مشهد+عکس

اگر این روزها که اولین روزهای ماه شعبان است، هوایی به مشهد مقدس سفر کرده باشید، به هنگام خروج از سالن فرودگاه و در محل توقف تاکسی ها، متوجه بیلبوردهایی می شوید که پیام تبریک اعیاد شعبانیه روی آنها درج شده است. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از جهان نیوز ، اما آنچه قابل تأمل […]

اگر این روزها که اولین روزهای ماه شعبان است، هوایی به مشهد مقدس سفر کرده باشید، به هنگام خروج از سالن فرودگاه و در محل توقف تاکسی ها، متوجه بیلبوردهایی می شوید که پیام تبریک اعیاد شعبانیه روی آنها درج شده است.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از جهان نیوز ، اما آنچه قابل تأمل است ترکیب صادرکنندگان این پیام تبریک است! در زیر بیلبوردها این نام ها دیده می شود: «پدیده»، «شرکت فرودگاه های کشور»، «گسترش راه و ابنیه پروازی» و البته «Imam Hussein TV».

نام آخر، عنوان یک شبکه تلویزیونی است که متعلق به جریان شیعیان افراطی یا همان فرقه شیرازی هاست. ظاهرا این پیام های تبریک ـ که فی نفسه اقدامی بسیار پسندیده است ـ از سوی این شبکه تلویزیونی و با حمایت سایر شرکت هایی که نامشان در زیر این بنرها دیده می شود بر روی بیلبوردهای اطراف سالن پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد شهر مشهد قرار گرفته است.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000363/nf00363036-1.jpg

 

این فرقه انحرافی، صاحب چندین شبکه ماهواره ای است که مقر تعدادی از این شبکه ها در لندن است. پیامی که جریان شیرازی ها از طریق این شبکه ها به مخاطبانشان ارسال می کنند، ایجاد اختلاف میان مذاهب اسلامی، توهین به اهل تسنن، خلفا و علمای آنان، تبلیغ جدایی دین از سیاست و توهین به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

گفتنی است بسیاری از چهره ها و کارشناسان مذهبی پس از اطلاع از ماهیت حقیقی این شبکه با آن قطع همکاری کرده اند به گونه ای که صاحبان آن برای جذب مخاطب، اقدام به دعوت از چهره های هنری و ورزشی ـ که اطلاعی از ماهیت حقیقی آن ندارند ـ برای حضور در برنامه ها نموده اند.

شایان ذکر است که رهبر معظم انقلاب بارها بر حفظ وحدت میان مسلمانان تأکید کرده و توهین به بزرگان هر یک از مذاهب اسلامی را حرام اعلام کرده اند.

پیش از این جهان نیوز اقدام به افشای چهره حقیقی و خطر نفوذ این جریان نموده است.

تایید موضوع از سوی فرودگاه مشهد و جمع آوری بنرها

در واکنش به این خبر جهان، روابط عمومی فرودگاه مشهد در جوابیه ای ضمن تایید این موضوع، از پیگیری آن و جمع آوری بنرها خبر داده است:

در این جوابیه آمده است: احتراماً پیرو درج خبری در آن سایت با عنوان تبلیغات فرقه شیعیان افراطی در اطراف فرودگاه مشهد به آگاهی می رساند طبق قرارداد منعقده با شرکت گسترش راه و ابنیه پروازی کلیه تبلیغات محیطی فرودگاه مشهد در حال حاضر توسط شرکت مزبور انجام می شود که با عنایت به وجود مضجع شریف و نورانی حضرت امام رضا (ع) در مشهد مقدس به شرکت مزبور مکرراً تأکید گردیده در اعیاد و مناسبتهای مذهبی می بایست نسبت به نصب بنرهای مناسب این ایام در مجموعه فرودگاه اقدام نماید که البته طی سالهای اخیر به نحو شایسته ای در این خصوص اقدام گردیده و حتی در مناسبتهای مذهبی ویژه همچون دهه فاطمیه و عید غدیر و…. سعی گردیده به بهترین نحو این ایام گرامی داشته شود .و لکن در موضوع اخیر این شرکت بدون اطلاع از ماهیت این فرقه افراطی و هدف ایشان از این گونه تبلیغات اقدام به قبول اسپانسری از طرف این ایشان نموده که پس از نصب این بنرها در مجموعه فرودگاه با پیگیری صورت گرفته از جانب اداره کل سریعاً بنرهای مذکور جمع آوری گردید.

فرمایشات مقام معظم رهبری همواره نصب العین و سرلوحه فعالیتهای این اداره کل در زمینه های مختلف بوده و در زمینه مسائل فرهنگی و مذهبی مطمئناً تاکیدات معظم له اهمیت دو چندانی داشته و همواره سعی گردیده به بهترین نحو ممکن این فرمایشات در مجموعه فرودگاههای استان عملی گردد.

لازم به ذکر است این اقدام به علت بی اطلاعی شرکت متولی تبلیغات صورت گرفته و در حال حاضر پیگیری های لازم جهت برخورد با عوامل این سهل انگاری در دست اقدام است. لذا از آن مدیریت محترم خواستارم جوابیه فوق جهت تنویر افکار عمومی سریعاً در آن سایت خبری درج گردد.

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :میلاد

کورشود هرآنکه نتواند بیند

نويسنده ديدگاه :یک نکته

من گفتم جایگاه حسن عباسی رو از سایتتون بردارید.

نويسنده ديدگاه :علی

به به .ما شا الله.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خودتون هم همچین تندروییید
چرا فقط عباسی و رائفی اون هم با القاب استااااااااد؟!

ببخشید
شما که اینقدر سنگ کشتار شیعه را به سینه می زنید چرا از حوادث اخیر عراق مطلبی منعکس نمی کنید؟

نويسنده ديدگاه :احسان

سلام
یعنی وحدت درونی شیعه اصلا مهم نیست فقط وحدت با سنی ها مهمه
برادران من عزیزان من میدونید اولویت یعنی چی؟
شما که به کسی که مرجع تقلید بعضی شیعیان اینجوری بدون مدرک و دلیل و بدون انصاف می تازی
بدتر از اونهایی هستی که به عمر لعن میکنن
چرا یه هویی حالا یادت اومده بیست سال پیش این آقا میگفته برا عمر صلوات بفرستید؟ نه عزیزم از همون اولم همین حرفش بود
۲سال گذشته په چرا حرف نمیزدید اون وقت اینها ضلالت نبود

داداش من الان وقت این حرفای مزخرف نیست وحدت و انسجام داخلی رو با این دعواهای یامفت تخریب نکنید

اگر برادر سید صادق در لندن فحش داده
گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدن گردن مسگری

اگر مقلدین ایشون نظام رو قبول ندارن یا هر چیز دیگه ایی چه ربطی به ایشون داره

در ضمن شبکه ماهواره ایی داشتن عیب نیست حرف رو هوا زدن زشته

رهبری در جریان صانعی با بیش از ۴۰۰ فتوای خلاف نصوص چه فرمودند؟؟؟!!!

چرا همان راه را در پیش نگرفته ایید
نقد علمی بدون بی احترامی و هیاهو و شانتاژ تبلیغاتی

به نظرم اگر اونها وهابیت شیعه اند ، تند روهایی که میخوان اینها رو تو خیابون بکشونن داعش شیعه هستن

نويسنده ديدگاه :مریم

اینکه چیزی نیست.هتلای مشهد مثل اطلس خیلی جالب شبکه الانوار که متعلق به شیرازیهاست را می گیرد.بگذریم از در و دیوار اطراف حرم که آدرس دفترشون تو مشهد و مراسماتشو داده!

نويسنده ديدگاه :امین

این آقا یا خیانت کار یا جاهل. ایشون دل امام زمان رو خون کرده!! ایشون در ثواب داعشی ها تو قتل عام ایتام آل محمد دخیله!!! ایشالا خدا با خفتو خواری به حق حضرت زهرا شرشو کم کنه!!

نويسنده ديدگاه :albert

اونا هم مثل شما افراطیها ۵ستند.. غیر اینه؟؟

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خجالت بکشین اگرعرضه دارین ساپورت پوشها راازکنارقبر مطهر امام رضا جمع کنید

KHAMENEI KHAMENEI