فراخوان استخدامی بانک مرکزی منتشر شد

فراخوان استخدامی بانک مرکزی منتشر شد

فراخوان استخدامی بانک مرکزی منتشر شد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد بخشی از نیروی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه، گزینش و تامین نماید. به گزارش خبرنگار بازارکار، این بانک کارکنان مورد نظر خود را از میان دارندگان مدارک کاردانی تا کارشناسی‌ارشد، گزینش و در شهرستان‌های متقاضی نیرو […]

فراخوان استخدامی بانک مرکزی منتشر شد

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد بخشی از نیروی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه، گزینش و تامین نماید.


به گزارش خبرنگار بازارکار، این بانک کارکنان مورد نظر خود را از میان دارندگان مدارک کاردانی تا کارشناسی‌ارشد، گزینش و در شهرستان‌های متقاضی نیرو به کار گیری می‌نماید.
رشته‌های تحصیلی اعلام شده جهت همکاری علوم اقتصادی، اقتصاد نظری، مهندسی سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی، اقتصاد انرژی، کتابداری، حقوق، مدیریت امور بانکی، حسابداری، مدیریت بازرگانی،‌ مدیریت دولتی، اقتصاد، آمار، مهندسی کامپیوتر، علوم ارتباطات اجتماعی، گرافیک، مکانیک، برق- الکترونیک، چاپ، تاسیسات، شیمی، بهیاری، ریاضی و فیزیک، علوم تجربی،‌ علوم انسانی، کاردانش گرایش‌های حسابداری، مالی، اداری و کامپیوتر و فنی و حرفه‌ای گرایش‌های حسابداری،‌ مالی، اداری و کامپیوتر می‌باشد.
نشریه بازارکار در شماره ۶۴۷ خود مورخ ۷ آبان این اطلاعیه استخدامی را به صورت کامل منتشر نموده است.
مهلت ثبت‌نام حداکثر تا پانزدهم آبان بوده و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

۱۰ آبان ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI