کواکبیان شروط خاتمی را رد کرد

کواکبیان شروط خاتمی را رد کرد

کواکبیان شروط خاتمی را رد کرد عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی،تلویحا شروط خاتمی را رد کرد و از حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتی خبر داد. مصطفی کواکبیان نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی در بازدید ازغرفه باشگاه خبرنگاران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با بیان اینکه هیچ کدام از […]

کواکبیان شروط خاتمی را رد کرد

عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی،تلویحا شروط خاتمی را رد کرد و از حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتی خبر داد.

مصطفی کواکبیان نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی در بازدید ازغرفه باشگاه خبرنگاران در هجدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با بیان اینکه هیچ کدام از اصلاح طلبان فضای انتخاباتی را تحریم نساخته اند اظهار داشت: شرکت در انتخابات باید با شرایط مطلوب همراه شود و تنها شرط اساسی ما اجرای قانونمند برگزاری انتخابات توسط دستگاه های اجرایی و نظارتی است.

وی همچنین در واکنش به اظهارات کلینتون گفت: کلینتون در فضایی بسیار مجازی صحبت می کند و از فضای حقیقی دور است لذا بهتر است به مشکلات داخلی خود بپردازد و به نقش حقوق بشر در آمریکا توجّه نماید.

کواکبیان با تأکید بر این که دلسوزی های کلینتون برای ما یک پرستیژ شخصی است تا نگاه طرفدارانه افزود: ما اصلاح طلبان نیز بر سر منافع ملی کشورمان با هیچ کسی شوخی نداشته و هیچ فردی حق دخالت در امور داخلی کشورمان ندارد.

کواکبیان با بیان اینکه ممکن است به صورت فردی در انتخابات شرکت کنم خاطرنشان کرد: مجموعه اصلاح طلبان منتقد به نظام از فضای انتخابات بهترین استفاده را خواهند کرد.

۱۰ آبان ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI